درباره ما

معرفی مناقصه گر
یکی از دغدغه‌های ساختمان‌سازان، شناسایی و تأمین محصولات و خدمات باکیفیت و قیمت مناسب هست. سامانه مناقصه گر بستری هست که ساختمان‌سازان می‌توانند کالا و خدمات موردنیاز خود را به مناقصه گذاشته و با ایجاد رقابت سالم بهترین پیشنهاد‌ها را دریافت کنند. همچنین مجریان و تولیدکنندگان کالاهای ساختمانی نیز بدون صرف هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات به پروژه‌های فعال کشور دسترسی داشته باشند. این سامانه کمک می‌کنند ضمن حفظ کیفیت هزینه‌های ساخت‌وساز کاش یابد.
چگونه کار می‌کند؟
کار با مناقصه گر بسیار آسان است. فقط کافی است ساختمان‌ساز به‌عنوان کارفرما به‌صورت رایگان در وب‌سایت مناقصه گر ثبت ‌نام نماید و کالا و خدمات موردنیاز خودش را در سایت ثبت و مناقصه برگزار نماید. از سویی مجریان و تأمین‌کنندگان نیز به‌عنوان پیمانکار می‌توانند ثبت‌نام نمایند و در رقابتی سالم قیمت‌های و پیشنهاد‌ها خود را اعلام نمایند. کارفرما پس از بررسی رزومه و سوابق و قیمت‌ها می‌تواند یکی از بهترین پیمانکاران را انتخاب نماید.
اگر کارفرما هستید (ساختمان‌ساز)
حتماً یکی از دغدغه‌های شما پیدا کردن اکیپ‌ها و شرکت‌های متعهد و باتجربه است تا بتوانید با سرعت و کیفیت بالاتر پروژه را به اجرای نمایید اما خدمات و محصولات باکیفیت باید باقیمت آن متناسب باشد. شما در مناقصه گر می‌توانید خدمات و محصولات موردنیازتان را به مناقصه بگذارید و در بین مجریان و تأمین‌کنندگان رقابت سالم ایجاد کنید تا بهترین پیشنهاد‌ها را دریافت کنید.
اگر پیمانکار هستید (تأمین‌کننده )
اگر تولیدکننده یا مجری کالا و خدمات ساختمانی هستید حتماً فروش بیشتر و شناسایی پروژه‌های برتر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شما هست. معمولاً برای فروش بیشتر هزینه‌های زیادی برای شناسایی و بازاریابی پروژه‌ها انجام دادید. ازاین‌پس می‌توانید با عضویت در وب سایت مناقصه گر از نیازهای کارفرمایان و ساختمان‌سازان قبل از دیگران مطلع شویhد و خدمات و محصولات خود را به آن‌ها پیشنهاد دهید.